مجموعه ها

بیت کوین

پروژه بی نظیر و استثنایی گرینوکس در مرکزی ترین نقطه استانبول .greenox proje

هم اکنون فروش پروژه گرینوکس تحت انحصار شرکت املاک کلر ویلیامز. این پروژه که در منطقه چلیک تپه استانبول واقع شده فاصله کمی تا محله لونت دارد. لونت و اتیلر نامی آشنا برای تمامی ساکنان استانبول می‌باشد چرا که مراکز خرید کانیون و ازدیلک همچنین مترو سیتی در این منطقه واقع شده اند. همچنین فاصله بسیار کم این پروژه تا مترو درون شهری و دیگر امکانات ترانسپرت به محبوبیت بیش‌تر این پروژه می افزاید. 

 Greenox very natural and organic life style

این پروژه استثنایی که در دنیا تنها مدل شبیه به آن در کشور ایتالیا ساخته شده است سبزترین بنای استانبول می‌باشد. به این معنا که توسط سیستم ابرسانی هوشمند از آب باران و مصرفی تمامی رزیدانتها استفاده کرده پس از تصفیه صرف مصارف نظافتی و همچنین ابدهی به نمای سبز این رزیدانت می‌کند. 

 

 

 

 

استخر سر باز و سالن فیتنس به همراه ویتامین بار و یک‌رستوران کوچک در پشت بان این برج برای ساکنان این رزیدانتها بنا شده است که منظره آن بسیار جذاب و دلبخش می‌باشد. 

شما می‌توانید از مکانهای در نظر گرفته شده برای بازی های کامپیوتری و همچنین استفاده از افیس و دفتر کار و همچنین سالن سینما نیز بهرمند شوید. 

 

در صورتی که مسافر عزیزی برای زیارت شما آمده باشد دیگر نیازی به تدارکات ندارید بلکه رزیدانت گرینوکس نیز برای مهمانان شما مکانهایی را در نظر گرفته که به مانند هتل پنج ستاره از آنها پذیرایی خواهد شد. 

 

زندگی مدرن و دسترسی به تمام نقاط استانبول در عین حال طبیعت و سبزی را می‌توانید با گرینوکس تجربه کنید 

 

 

 

در حال حاظر هم رزیدانتهای اجاری و هم فروشی نیز در این پروژه موجود می‌باشد. 

 

 

 

بهنام

درباره ما:

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

فروش و اجاره سوییت و آپارتمان به صورت سالانه و ماهانه و روزانه

Top